Сьогодні відбувається справжнє відродження українських збройних сил. Наша армія переозброюється, реформується і впроваджує нові стандарти. І хто може краще розповісти дітям про сьогодення української армії, про військові спеціальності, як не професійні військові. З учнями 8-А класу Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, класний керівник Наталія Логвиненко, спілкувався начальник другого відділу Сумського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Ячменьов.
Про українську армію, про професію військового – одну з найпочесніших у світі, про навчальні заклади та військові спеціальності, про жінок-військових – все це цікавило підлітків. А коли вони дізналися, що Ігор В’ячеславович учасник бойових дій на Сході України, посипалися запитання про війну та нову українську зброю, безпілотні літальні апарати, службу сапера та багато інших.Сьогодні не можна говорити про нашу армію не згадуючи волонтерів. Саме в переддень свята Дня Збройних Сил України, тобто 5 грудня, в Україні святкують Міжнародний день волонтера. Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. В Україні волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно воно визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року. У зв’язку з війною на Сході країни слово «волонтер» активно увійшло в наше життя. Волонтер — це покликання, спосіб життя. «Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави», - зазначив співучасник організації фонду «Волонтери Лебединщини» Олександр Спічка.
Наша Україна сьогодні переживає нелегкі часи. Важко нашим солдатам, але важко й тим, хто чекає їх вдома. Поки чоловіки на фронті, війна оселяється у серцях їх рідних. Вони теж ведуть щоденний бій, хвилюються, моляться, чекають звістки від своїх синів, чоловіків, батьків. Але найбільший тягар на серці у матері. До уваги присутніх була представлена книга ветерана праці, журналістки за фахом, громадської діячки Валентини Івашини «Щоденник солдатської матері». Це підбірка публіцистичних статей, особистих коментарів та роздумів автора – матері солдата, про війну та події на сході України. За матеріалами сайту Лебединського міського краєзнавчого музею.
Немає коментарів:
Дописати коментар